Міський чемпіонат «ФСТ Динамо» з армреслінгу в місті Кропивницькому

В Кіровоградському інституті розвитку людини Університету «Україна» традиційно відбувся відкритий міський чемпіонат «ФСТ Динамо» з армреслінгу в місті Кропивницькому.

У змаганнях брали участь спортсмени з таких регіонів: Кіровоградщина (м. Кропивницький, м. Знам’янка, м. Помічна), Миколаївська область (м. Миколаїв, м. Новий Буг), Одещина (м. Одеса) та Дніпропетровська область (м. Кривий Ріг).

Участь у турнірі взяли більше 40 хлопців та дівчат.

Хлопці змагалися на ліву та праву руку у таких вагових категоріях: 70 кг, 80 кг, 90 кг, 90+ кг, дівчата боролись в одній відкритій ваговій категорії. Учасники отримали чудові нагороди: кубки, медалі, спортивне харчування.

Вітаємо наших студентів із зайнятими призовими місцями:

• Гурген Арутюнян, студент Д4д, четвертого курсу, 2 місце на ліву та праву руку у ваговій категорії до 70 кг.
  • Ірина Ткаченко, студентка ЗЛ3д, третього курсу, 1 місце серед дівчат;
  • Губенко Анастасія, студентка Зл2д, другого курсу, 3 місце серед дівчат.

Вітаємо з перемогою!