І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання права і суспільно-економічних відносин»

Кіровоградський інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Центральноукраїнський юридичний коледж запрошують взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання права і суспільно-економічних відносин», яка відбудеться 8 листопада 2018 року

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Актуальні проблеми цивільного, адміністративного та фінансового права.
  2. Актуальні теорії, історії держави і права та міжнародного права.
  3. Актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики.
  4. Соціально-економічний розвиток України: економічний, історичний, етнокультурний та здоров’язберігаючий аспекти.
  5. Стратегічні аспекти розвитку вітчизняних підприємств в умовах євроінтеграції та глобалізації.
  6. Сучасні моделі, стратегії, технології менеджменту.
  7. Моделювання та проектування процесів управління з використанням інформаційних технологій.
  8. Фінансовий механізм забезпечення соціально-економічного розвитку країни.

Робочі мови конференції — українська, англійська.