У нашому інституті вже стало традицією відпочивати у боулінг клубі

У нашому інституті вже стало традицією відпочивати у боулінг-клубі розважального комплексу “Velvet”, адже це – надзвичайно цікавий і захоплюючий різновид активного відпочинку.

28.03.2018 року, в рамках студентського дозвілля, викладачі та студенти кафедри правознавства Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» відвідали розважальний комплекс “Velvet”, де грали у боулінг.

Такий вид спорту і розваг доступний для всіх, тому що ні особливих навичок, ні спеціальної підготовки для того, щоб кидати шари і вибивати страйки, не потрібно. Головне – ознайомитися з правилами гри і мати відповідну нехитру екіпіровку у вигляді спеціального взуття, зручного одягу і, за бажанням, спеціальних рукавичок.

Боулінг – це весела, цікава і захоплива розвага, котра дозволяє об’єднувати викладачів та студентів у позанавчальний час, зробити відпочинок більш захопливим, а захід, проведений у такий оригінальний спосіб, буде насиченим і веселим.

Студенти та викладачі отримали масу позитивних емоцій.