Студенти та викладачі КІРоЛ – учасники виставки Agro Expo

Викладачі Кіровоградського інституту розвитку людини долучилися до проведення національної виставки сільськогосподарської продукції.

Уже четвертий рік поспіль на початку жовтня Кіровоград стає епіцентром сільськогосподарського життя країни. Ось і цієї осені з 27 до 29 вересня проводилася національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «Agro Expo».

Не оминули виставку й викладачі Кіровоградського інституту розвитку людини. Окрім прекрасної можливості оцінити потужність сільськогосподарської техніки, делегація нашого інституту мала змогу запросити абітурієнтів на навчання, познайомитися із підприємцями Кіровограда та області, а також відчути на собі атмосферу Покровської ярмарки.

Ось що про виставку Agro Expo кажуть її учасники:

• Пупишева В.Я., директор Кіровоградського інституту розвитку людини

Цей захід, безперечно, важлива подія для нашого регіону, адже це – можливість не тільки побачити експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів сільськогосподарських  машин, устаткування, технологій і матеріалів, а й залучити інвесторів, налагодити ділові контакти. Для студентів інституту участь у цьому заході допоможе зорієнтуватися в професії та познайомитися з цікавими людьми.

• Мороз С.С., старший викладач Кіровоградського інституту розвитку людини

Особливо сподобалася можливість стати учасником тест-драйву сільськогосподарських тракторів, дорожньо-будівельних машин. І, звичайно, «Покровський ярмарок»! Вважаю, що участь у цьому заході дала можливість інституту розширити коло потенційних партнерів,  зокрема, з питань практики.

Організатори кажуть, що наступного року на виставці будуть представлені новітні техніки та технології та завчасно запрошують усіх бажаючих відвідати виставку Agro Expo наступної осені.

Скобелєва О.Б.