Студенти привітали викладачів з Днем працівника освіти

4 жовтня студенти Кіровоградського інституту розвитку людини і Центральноукраїнського юридичного коледжу Університету «Україна» привітали викладачів та адміністрацію інституту з Днем працівника освіти концертом.

Уже традиційно його ведучими були Ганна Охота і Даниіл Лісютін. Мелодійні українські пісні подарували глядачам Крістіна Павлище і Карина Гетьманенко, надзвичайно зворушливим було виконання пісні «Ее глаза» Аліною Мутіною під гітарний акомпанемент Антона Дудника. Вальс у виконанні Ростислава Солтика і Юлії Юдіної вразив усіх своєю ніжністю. Особливі емоції подарувала фінальна пісня, яку виконала Аліна Мутіна, а також веселий і запальний флешмоб від студентів-першокурсників.

Справжньою родзинкою свята були гумористичні сценки від Михайла Сторожука та Даниіла Лісютіна, а також від Анжели Кобюк, Анастасії Вежитчаніної, Марини Поліщук, Анастасії Самотуги і Катерини Мацько.

Адміністрація та професорсько-викладацький склад інституту висловлюють велику вдячність студентам за святковий настрій!