Конкурс «Спеціальність року – КІРоЛ-2017», присвячений Міжнародному дню студента

У Кіровоградському інституті розвитку людини на Міжнародний день студента відбулося насправді феєричне шоу – «Спеціальність року – КІРоЛ-2017». У ньому взяли участь чотири команди:

Команда юристів «Реформатори» із наставником старшим викладачем кафедри правознавства Морозом Станіславом Станіславовичем;

Команда документознавців та журналістів «М’ясорубка сміху» із наставниками старшими викладачами кафедри документознавства та інформаційної діяльності Соменко Оленою Олексіївною та Мильніченко Наталею Олександрівною;

Команда менеджерів та фінансистів «Пупки» із наставником старшим викладачем кафедри «Фінанси та менеджмент» Остапенко Оленою Володимирівною;

Команда фізичних реабілітологів «Вареннячко» із наставником завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидатом географічних наук Бабич Оксаною Володимирівною.

Учасники виступили у декількох конкурсах: вони представили себе запальною візитівкою, демонстрували інтелект та спортивні досягнення, розвеселили зал домашнім завданням «Викладач очима студентів», а викладачі-наставники показали, як гарно розуміють їх їхні команди.

Конкурс судили директор інституту Валентина Яківна Пупишева, Ігор Андрощук, Президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області, Володимир Марус, Віце-президент молодіжної організації «Країна – це ти», підприємець, Віра Піскун, головний спеціаліст правового відділу Головного територіального Управління юстиції у Кіровоградській області.

Перемогу в конкурсі «Спеціальність року – КІРоЛ-2017» здобули збірна студентів спеціальностей «Фізична реабілітація», «Фізична терапія та ерготерапія», «Здоров’я людини» «Вареннячко».

Переможці були нагороджені кубком та цінними призами, а всі учасники конкурсу отримали сертифікати на гру в боулінг у клубі «Вельвет».