Відпочинок у мальовничому місті Міжгір’я Закарпатської області

Під час зимових канікул з 10.01.2018 р. по 17.01.2018 р. студенти та викладачі Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» відпочивали в мальовничому місті Міжгір’я Закарпатської області. За час подорожі відвідали багато цікавих місць. Одним із них був найкоштовніший природний скарб Національного природного парку та «візитівка» Українських Карпат – озеро Синевир, де студентам відкрилися надзвичайно мальовничі та величні краєвиди. Також побували на гірськолижному курорті в с. Ізки, де мали змогу на схилах гори Магура покататися на лижах. Ще спостерігали за джерелом гейзера, який періодично викидає фонтани води на відстань до 4 метрів заввишки. Однією з найбільш цікавих та повчальних екскурсій було відвідування двох замків – Шенборнів та Паланка, де студенти і викладачі занурилися в історію нашого рідного краю, слухаючи цікаві розповіді гіда.